Skip to main content

Capo Verde 2018

Na Oceanie Atlantyckim, ok. 600 km na zachód od wybrzeży Senegalu rozciąga się Republika Wysp Zielonego Przylądka (Republica de Cabo Verde).
Tworzy ją archipelag wysp które dzielą się na dwie grupy: Wyspy Zawietrzne (Ilhas de Barlavento), na które składają się: Sant Antão, São Vicente, Santa Luzia, São Nicolau, Sal i Boa Vista oraz wyspy Nawietrzne (Ilhas de Sotavento), w których skład wchodzą: Maio, Santiago, Fogo i Brava. Każda z nich jest inna i każda jest warta poznania.

A my po 11 i 12 latach wróciliśmy na jedną z nich na Boa Vista.
Jej nazwa po portugalsku znaczy „piękny widok”. Znana z fantastycznych plaż, lokalnej muzyki, kolonialnej architektury a dla nas przede wszystkim ze wspaniałych okazów ryb które łapaliśmy.

To był kolejny wspólnie organizowany wyjazd z naszym przyjacielem  Gian Luca Zambernardi – Zambo Fishing oraz przyjaciółmi Marco , Pier i Renzo i jak zwykle kolejny bardzo udany.

 

Atmosferę wyjazdu pokazuje kilka foto poniżej a my zaczynamy jak zwykle prace nad filmem , zapraszamy wkrótce oraz czyścimy , szykujemy sprzęt bo kolejny wyjazd już 14.11

 

 

Pozdrawiamy
Anglers Adventure Team

PS. Tutaj galeria foto – wspomnienia z 2006 i 2007

Anglers - Adventure Team